Radionica sa roditeljima na temu „Čitanje kao preduslov za uspjeh učenika u školi“

U srijedu, 18. 5. 2022. godine je održana radionica sa roditeljima na temu „Čitanje kao preduslov za uspjeh učenika u školi“. Radionici su prisustvovala 23 roditelja I-1 odjeljenja, direktor Marevac Jasmin i pedagogica škole Šehović Elvira. Edukaciju je realizovala učiteljica I-1, Imamović Elvira.

Cilj radionice je razvijanje svijesti o važnosti čitanja za razvoj govora, zapažanja, zaključivanja, mašte i kreativnosti, te bogaćenje rječnika, što čini dobar temelj za uspjeh učenika u školi.

Radionica je takođe imala za cilj jačanje partnerstva između roditelja i škole, te međusobno upoznavanje i ugodno druženje sa roditeljima.

Jačajmo saradnju  za uspjeh i dobrobit naše djece!