Kantonalno takmičenje u atletici

Dana 07.10.2022 godine održano je takmičenje u organizaciji Kantonalnog atletskog saveza “Atletski kup za osnovne škole Kantona Sarajevo” koji se održao u sportskorekreativnom centru “Safet Zajko”.
Učenici OŠ “Behaudin Selmanović” u pratnji nastavnika Kopić Mensura su uzeli učešće u ovom takmičenju u disciplinama 4x100m za djevočice, 4×100 m za dječake i 60 m za djevočice gdje je učenica Emina Šuvalija zauzela III mjesto.
U disciplinama 4x 100 m za djvojčice nastupale su: Šuvalija Emina, Šabanović Najra, Pediša Šejma i Karčić Alma
U disciplinama 4x 100 m za dječake nastupale su: Pašić Bakir, Zuko Adi, Jusufbašić Adin i Zeba Amer
Iako nisu uspjeli osvojiti jedno od prva tri mjesta u disciplinama 4×100 m za djevočice i dječake, učenike koji su nastupali treba pohvaliti za trud i zalaganje tokom takmičenja.