Završna aktivnost projekta “Volim Bosnu i Hercegovinu” – izlet Sarajevo-Travnik-Jajce-Sarajevo

admin@osbs.edu.ba
admin@osbs.edu.ba
Share on facebook
Share on twitter
Share on google

Kao što Vam je od ranije poznato u našoj školi od oktobra mjeseca se realizuje projekat Volim Bosnu i Hercegovnu. Takmičarski dio projekta u kojem su učenici pokazali zavidno znanje o našoj zemlji završen je finalnim kvizom 23. februara 2023. godine.

Završni dio projekta je realizovan u petak, 5.5.2023. godine. Učenici naše škole, 46 učenika, učesnici kviz takmičenja, članovi sekcije Šareni svijet II1, Geografske i Historijske sekcije su realizovali izlet na relaciji Sarajevo-Travnik-Jajce-Sarajevo. Tokom izleta naši učenici u pratnji učiteljice Elvire Imamović, nastavnice geografije Semine Vileš-Šipo i nastavnika historije Nermina Imamović posjetili su čuvenu travničku Plavu vodu, travničku tvrđavu, srednjovjekovnu bosansku tvrđavu u Jajcu i prelijepi vodopad Plive u Jajcu.

Pokrovitelj ovog putovanja bila je patriotski orijentisana kompanija BH Pošta, koja je mlade patriote naše škole nagradila ovim putovanjem.

Tim projekta:

Semina Vileš- Šipo

Elvira Imamović

Nermin Imamović

Dodatni članci