Članovi Historijske sekcije učestvovali u polaganju cvijeća i odavanju počasti poginulim borcima Armije Bosne i Hercegovine

admin@osbs.edu.ba
admin@osbs.edu.ba
Share on facebook
Share on twitter
Share on google

U četvrtak, 14.9.2023. godine, učenici naše škole, članovi Historijske sekcije, su učestvovali u polaganju cvijeća i odavanju počasti poginulim borcima Armije Bosne i Hercegovine na spomen obilježju kod naše škole. Historijski čas je  realizovao Zlatni ljiljan Nedžad Bublin. Pored članova Historijske sekcije, voditelja sekcije, odavanju počasti je prisustvovala i pedagogica škole, te direktor škole.

Spisak učenika koji su prisustvovali historijskom času i polaganju cvijeća na spomen obilježju poginulim borcima Armije Republike Bosne i Hercegovine:

U ime uposlenika škole historijskom času i polaganju cvijeća na spomen obilježju poginulim borcima Armije Republike Bosne i Hercegovine prisustvovala je pedagogica škole Elvira Šehović i direktor škole Selmir Fehratović.

Voditelj sekcije: Nermin Imamović

Dodatni članci