Sportski dan učenika IV razreda u Centru “Safet Zajko”

U utorak, 26.9.2023.godine su učenici IV razreda OŠ “Behaudin Selmanović” u pratnji učiteljica Hubijar-Muslić Ermine, Podrug Nevrese i Kanlić Enise proveli Sportski dan u Centru za edukaciju,sport i rekreacija “Safet Zajko”. Lijepo vrijeme i još ljepše druženje uz sportske aktivnosti uz pratnju trenera atletike na sportskim terenima, okruženi bojama jeseni učinili su da doživljaj bude potpuniji. Zadnja sedmica septembra je u znaku obilježavanja Evropskog sportskog dana, a mi smo danas uživali u sportskom, zdravom načinu života i kroz igru upoznavali nove mogućnosti učenja, te kako sadržajno provesti slobodno vrijeme.