NIJEDNO DIJETE BEZ PAKETIĆA

‘’Nijedno dijete bez paketića’’ je humanitarni projekt kojeg Udruženje ,,Ruku na srce’’ realizuje već 13. godinu, a u okviru kojeg se nastoje obezbijediti novogodišnji paketići za djecu iz porodica u stanju socijalne potrebe. Protekle zime u okviru ovog projekta podjeljeno je čak 3.600 paketića mališanima predškolskog i školskog uzrasta sa područja Kantona Sarajevo, ali i čitave Bosne i Hercegovine.Na naše veliko zadovoljstvo, i ove godine smo bili u prilici biti dio ovog velikog projekta, te smo zahvaljujući podršci, prevenstveno roditelja i učenika, a zatim i uposlenika škole uspješno realizirali ovaj humanitarni projekt prikupivši značajne donacije u vidu finansijskih sredstava, slatkiša, igračaka i školskog pribora. Projekt je vodila socijalna radnica škole, Amela Muftić – Arapović uz svesrdnu podršku asistenitice, Jasmine Merdić.