Učenici VI razreda posjetili firmu RAJZ d.o.o.- Bautrend

U sklopu Terenske nastave planirane u Nastavnim planom i programom za četvrti razred, u četvrtak, 27.10.2022.godine učenici IV1  i  IV2  odjeljenja su posjetili  firmu RAJZ  d.o.o.- Bautrend u Binježevu. Učenike su pratile učiteljice Dučić Sanela  i Tucaković Emira i bibliotekarka Mulahmetović Enesa.

Ova posjeta je odobrena od strane Ministarstva za odgoj i obrazovanje i dio je implementacije projekta „Kupujmo i koristimo domaće-kvalitetno proizvedeno u BiH (edukacija učenika o BiH privredi).

Učenici su imali priliku da upoznaju asortiman proizvoda koju ova firma proizvodi,  ali i kompletan proces prerade sirovine do finalnog proizvoda.

Ljubazno osoblje je u svakom momentu nastojalo da djeci bude boravak ugodan i da najbolji način prezentiraju svoj rad.

Na kraju druženja, učenici , učiteljice i bibliotekarka su dobili prigodne poklone.