Učenici II razreda organizovali priredbu povodom Dana dječije radosti

U petak, 30.12.2022. godine, učenici II1 i II2 odjeljenja zajedno sa svojim učiteljicama Elvirom Imamović i Lamijom Čelik obilježili su Dan dječije radosti organizirajući priredbe za  roditelje. Svojim roditeljima pokazali koliko su bili vrijedni i marljivi tokom prvog polugodišta.

Priredbe su uveličali domaći dragi gosti: direktor Selmir Fehratović, pedagogica Elvira Šehović, bibliotekarka Enesa Mulahmetović, socijalna radnica Amela Muftić-Arapović.

I roditelji su bili vrijedni,  organizirali su se i pripremili, te nagradili djecu poklon  paketima.

Druženje puno recitacija, gluma i pjesme će  zasigurno će ostati u lijepom sjećanju svim prisutnim i osnažiti vezu između škole i porodice.