Treće mjesto na likovnom takmičenju na nivou BiH

admin@osbs.edu.ba
admin@osbs.edu.ba
Share on facebook
Share on twitter
Share on google

Lamija Perviz, učenica devetog razreda naše škole osvojila je treće mjesto na  takmičenju „Vrijedim više od novca“ koje je organizovala Agencija za prevenciju korupcije i koordinaciju borbe protiv korupcije Bosne i Hercegovine.

Važno je istaći da Lamijin rad oslikava današnju situaciju kada je u pitanju korupcija“ i njenu štetnost po tkivo našeg društva. Likovni rad jasno ukazuje ko suvereno vlada u sistemu poremećenih vrijednosti. Pokušavamo ukazati kroz sve oblike nastavnog sadržaja da takvom sistemu nije mjesto u pravnoj državi .

Tema: Vrijedim više od novca
Nivo takmičenja: Bosna i Hercegovina
Tehnika: Rapidograf i crveni flomaster
Učenica: Lamija Perviz
Razred: 9-2
Nastavnik: Pjevo Muhamed

Dodatni članci