Aktiv IV razreda je uspješno realizovao Školu plivanja

admin@osbs.edu.ba
admin@osbs.edu.ba
Share on facebook
Share on twitter
Share on google

Ministarstvo za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo i Općina Novi Grad su u saradnji sa JP “Olimpijski bazen Otoka” organizovali školu plivanja za učenike IV razreda. Poštujući higijensko-epidemiološke mjere, 46 učenika/ca naše škole je pohađalo školu plivanja u 3 grupe  po 5 dana u periodu od 24. maja do 11. juna 2021.godine. Na samom početku instruktori su obavili testiranje naših učenika/ca kako bi utvrdili početno stanje, a nakon zadnjeg dana izvršili su finalno testiranje postignutih rezultata. Na finalnom testiranju učenici/ce naše škole su postigli sjajne rezultate i odlično završili školu plivanja u trajanju od pet dana.

Više detalja pogledajte na sljedećem linku:

https://osbs.edu.ba/wp-content/uploads/2021/06/Izvjestaj-sa-bazena.pdf

Dodatni članci