Članovi Historijske sekcije, učestvovali u tradicionalnom obilježavanju bitke za tenkove i prisustvovali historijskom času na lokalitetu Dujmovskih brda

admin@osbs.edu.ba
admin@osbs.edu.ba
Share on facebook
Share on twitter
Share on google

U subotu, 30.10.2021. godine, učenici naše škole, članovi Historijske sekcije su učestvovali u tradicionalnom obilježavanju bitke za tenkove. Članovi sekcije su prisustvovali i historijskom času na lokalitetu Dujmovskih brda. Posjetili su spomen obilježje i mezarje na lokalitetu Dejčića, gdje su minutom šutnje i učenjem fatihe odali počast svim poginulim borcima Armije Bosne i Hercegovine. Počaast su odali i na spomen obilježju heroja i komadanta Zaima Imamovića. Učenici naše škole zaslužuju sve pohvale za ponašanje tokom podsjećanja na hrabrost, čast i ponos naših savremenika koji su odbranili  Bosnu i Hercegovinu.

Dodatni članci