Posjeta Pozorištu mladih Sarajevo

admin@osbs.edu.ba
admin@osbs.edu.ba
Share on facebook
Share on twitter
Share on google

Predstava „Bajka o bajkama“

Učenici naše škole od II do V razreda u četvrtak 21.4.2022. godine u pratnji svojih učiteljica i nastavnika u prekrasnom ambijentu prepunog Pozorišta mladih  uživali su gledajući divnu predstavu „Bajka o bajkama.“

„Mini Maus kreće u potragu za svojim prijateljem Mikijem. Na putu nailazi na Trnoružicu, Snjeguljicu i Pepeljugu. Zajedno kreću u avanturu oslobađanja svojih prijatelja i prinčeva iz tamnice u koju ih je zatvorila zla vještica Nera, a tu ih presreće strašni Vuk.    …“

Odična predstava, sjajna  gluma, lijepi kostimi, scena, interakcija s publikom, emocija, pjesma, izuzetna poruka o prijateljstvu „Prijatelj je onaj koji ima srce, a ne onaj kojeg ne poznaješ- prijatelj s interneta koji stavlja srce na tvoju poruku.“ – samo su neki od komentara naših učenika koje čujemo u povratku. Kako je protekla posjeta najbolje će opisati fotografije u galeriji.

Dodatni članci