Izvještaj sa izleta za učenike III, IV I V razreda

Dana 27.5.2022.godine realizovan je izlet za učenika trećeg, četvrtog i petog razreda u S.R.C „Ajdinovići“. Učenici su bili u pratnji učiteljica III1-Dučić Sanele, III2-Tucaković Emire, IV1-Trnka Edite, IV2-Ibrović Mubere, IV3-Čelik Lamije, V1-Uglješa Elvire, V2-Gujić Jasmine i V3-Karasoftić Elvire. Polazak na izlet je po bio grupama (da bi se izbjegla gužva) od 8:30- 9:00.

Izlet je bio edukativno-zabavnog karaktera. Učenici su uživali na sportskim terenima, dječijem parku, mini zoo vrtu i  jahanju konja. U okviru centra učenici su imali all incluzive uslugu. Povratak je bio od 16:00-16:30. Učenici su se sa izleta vratili sretni, zadovoljni i puni utisaka.

Sve je proteklo u najboljem redu, od organizacije do vremena koje nas je poslužilo.

Izvještaj napisala učiteljica Uglješa Elvira