Izvještaj sa izleta za učenike VI, VII i VIII razreda

admin@osbs.edu.ba
admin@osbs.edu.ba
Share on facebook
Share on twitter
Share on google

U petak, dana 27. 5. 2022. godine, ispred  Osnovne škole “Behaudin Selmanović” organizovan je izlet za učenike od III do VIII razreda u S.R.C. “Ajdinovići”. Učenici su na izlet išli u pratnji razrednika i nastavnika. Polazak ispred škole je bio u grupama 8:30 i 8:40 sati, a povratak u 16:00 i 16:30 sati.

Izlet je bio edukativno-zabavnog karaktera. Učenici su uživali na sportskim terenima, dječijem parku, mini zoo vrtu i jahanju konja. U okviru centra učenici su imali all incluzive uslugu. Realizovane su sve aktivnosti koje su planirane za taj dan.

Naši učenici su pokazali visok nivo kulturnog ponašanja. Sve pohvale za dostojansveno ponašanje naših učenika.

Izvještaj napisala nastavnica Šeherzada Tahić Zahirović

Dodatni članci

Nogometni turnir

Dana 06.06.2024 godine u organizaciji „Novogradski dani 2024.godina“ na 4.