Uspjeh naših učenika na takmičenju “Atletski kup za osnovne škole općine Novi Grad”

Dana 26.09.2022 godine održano je takmičenje u organizaciji Kantonalnog atletskog saveza “Atletski kup za osnovne škole općine Novi Grad” koji se održao u sportsko-rekreativnom centru “Safet Zajko” Učenici OŠ “Behaudin Selmanović” su uzeli učešće u ovom takmičenju i zauzeli III mjesto u ukupnom poredku, dok su učenici u pojedinačnim mjestima zauzeli sljedeća mjesta:
Kujraković Ali – I mjesto u discipline 60 m
Šuvalija Emina – III mjesto u discipline 60m
Pašić Bakir -III mjesto u discipline skok u dalj
Kujraković Ali, Zuko Adi, Jusubašić Adin i Zeba Amar – II mjesto u disciplini štafeta 4x100m
Šuvalija Emina, Šabanović Najra, Pediša Šejma i Karčić Alma – III mjesto u discipline štafeta 4×100 m
Pored ovih učenika treba pohvaliti i ostale učenike koji su dali doprinos u osvajanju III mjesta u ukupnom poredku a to su:
Musić Kerim
Begić Kenan
Suljagić Adin
Čaušević Nađa
Aganović Berina
Muharemović Edina
Huseinović Danira
Nastavnik tjelesnog i zdravstvenog odgoja Mensur Kopić pripremao je učenike takmičenje.