Historijska sekcija

admin@osbs.edu.ba
admin@osbs.edu.ba
Share on facebook
Share on twitter
Share on google

U srijedu, 21.9.2022. godine, učenici naše škole, članovi Historijske sekcije, su učestvovali u polaganju cvijeća i odavanju počasti poginulim borcima Armije Bosne i Hercegovine na spomen obilježju kod naše škole. Historijski čas je  realizovao Muaz Suljagić, komadant bataljona II viteške brigade. Pored članova Historijske sekcije, voditelja sekcije Nermina Imamovića, odavanju počasti je prisustvovala i pedagogica Elvira Šehović u ime uposlenika škole .

Spisak učenika koji su prisustvovali historijskom času i polaganju cvijeća na spomen obilježju poginulim borcima Armije Republike Bosne i Hercegovine:

 1. Ademović Sajma
 2.  Durmišević Alma
 3. Gluščević Amina
 4. Ibišević Ajnur
 5. Kajtaz Sarah
 6. Kujraković Kanita
 7. Kuko Kanita
 8. Maguda Adnan
 9. Mekić Irfan
 10. Mušanović Dalila
 11. Omeragić Ajša
 12. Pribišić Sanin
 13. Sarač Lamija
 14. Spahović Ejna
 15. Suljović Harun
 16. Zlatić Emre
 17. Zuko Farah

Dodatni članci