’’NIJEDNO DIJETE BEZ PAKETIĆA’’

admin@osbs.edu.ba
admin@osbs.edu.ba
Share on facebook
Share on twitter
Share on google

’’Nijedno dijete bez paketića’’ je humanitarni projekt Udruženja ’’Ruku na srce’’ koje svake godine nastoji obezbijediti novogodišnje paketiće za djecu iz porodica slabijeg materijalnog stanja.

Učenici naše škole su i ovaj put pokazali empatiju za svoje vršnjake i uz koordinaciju socijalne radnice škole, Amele Muftić – Arapović odlučili usrećiti svoje vršnjake, te uljepšati im početak Nove godine.

Da zimska čarolija bude još ljepša potrudili su se: učiteljice Elvira Uglješa, Jasmina Gujić, Elvira Karasoftić sa svojim odjeljenjima I-1, I-2, I-3, učiteljice Elvira Imamović, Lamija Čelik sa odjeljenjima II-1, II-2, razrednice Semina Vileš – Šipo, Hajrija Velić  sa VII-2 i IX-1 odjeljenjem, Elvira Šehović, pedagogica i Salim Sućeska, domar škole. Veliku zahvalu dugujemo roditeljima naših učenika koji su i ovaj put pomogli da se uspješno realizuje još jedan humanitarni projekt.

Dobro se dobrim vraća!!!

Dodatni članci