Uspješno realizovana “ŠKOLA PLIVANJA”

admin@osbs.edu.ba
admin@osbs.edu.ba
Share on facebook
Share on twitter
Share on google

Ministarstvo za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo i Općina Novi Grad su u saradnji sa JP “Olimpijski bazen Otoka” organizovali školu plivanja za učenike IV razreda. Školu plivanja je pohađalo 40 učenika/ca naše škole.Obuka je trajala  pet dana u periodu od 6. februara do 10. februara 2023.godine. Na samom početku instruktori su obavili testiranje naših učenika/ca kako bi utvrdili početno stanje, a nakon zadnjeg dana izvršili su finalno testiranje postignutih rezultata. Na finalnom testiranju učenici/ce naše škole su uspješno savladali tehniku plivanja u trajanju od pet dana.

U pratnji učenika bile su čiteljice IV razreda

Sanela Dučić i Emira Tucaković

           

                                                                                                    

Dodatni članci