Učestvovali smo u prikupljanju igračaka za djecu Turske i Sirije

Usljed razornog zemljotresa koji je pogodio područja Sirije i Turske, mnoga djeca su pored osnovnih uslova za život, ostala i bez svojih omiljenih igračaka koje su ispunjavale njihovu svakodnevnicu i unosile radost u njihove živote.

Da bismo im barem malo uljepšali njihovo djetinjstvo i vratili igru, odlučili smo se biti dio humanitane akcije prikupljanja igračaka za djecu pogođenu zemljotresom u Siriji i Turskoj koju je pokrenulo Udruženje ,,Pomozi.ba’’.

U ime kolektiva Javna ustanova Osnovna škola ,,Behaudin Selmanović’’ zahvaljujemo se roditeljima, djeci i uposlenicima što su sudjelovali u još jednoj humanitarnoj akciji i kao svaki put pokazali da smo uvijek zajedno kada je potrebno.

Posebna zahvalnost ide učenici Isić Iman iz II-1 odjeljenja, tehničkom osoblju: Šabanović Saniji, Smajlović Džejni i Guja Edinu koju su nam pomogli u sortiranju i pakovanju igračaka i koordinatoricama projekta: Hodžić Medihi, prof. i Muftić – Arapović Ameli, socijalnoj radnici škole.