Općinsko takmičenje “Postani ATLETA”

Dana 25.04.2023 godine u organizaciji atletskog kluba NOVI GRAD Sarajevo održano je općinsko takmičenje “Postani ATLETA” za sedme razrede osnovnih škola koje se održalo u sportsko rekreativnom centru “Safet Zajko”. Učenici OŠ “Behaudin Selmanović” su uzeli učešće u ovom takmičenju i osvojili II mjesto u ukupnom poredku dok su učenici u pojedinačnim disciplinama zauzeli sljedeća mjesta:

Bečirević Tarik I mjesto u skok u daj Gušić Hana I mjesto u skok u dalj Kujraković Kanita I mjesto 60m

Nogo Kenan II mjesto vortex Muminović Maida II mjesto vortex Šabanović Ilhana II mjesto skok u dalj Džananović Emina II mjesto 200m

Velić Arman III mjesto 60m Hodžić Ilhan III mjesto vortex Curić Ammar III mjesto skok u dalj Fazlić Sajra III mjesto 60m

Pored ovih učenika treba pohvaliti i ostale učenike koji su dali doprinos u osvajanju II mjesta u ukupnom poredku a to su: Gušić Salih, Maguda Adnan, Pribišić Sanin, Bečović Sanin, Maksumić Adna, Trnka Merjem, Zuban Lajla.

Nastavnik: Mensur Kopić