Naše nebo izvrsnosti

Ponosni smo. Na današnjoj manifestaciji (ponedeljak, 5.6.2023.) “Naše nebo izvrsnosti” imali smo svoje predstavnike, predstavnike OŠ “Behaudin Selmanović”. To je ekipa koja je osvojila treće mjesto na Kantonalnom takmičenju iz predmeta/oblasti Historija BiH učenika VII razreda. Ekipu koja je realizovala  projekat “Visoki visoki sjaj” na čelu sa nastavnikom Imamović Nerminom činili su sljedeći učenici: Trnka Merjem, Fazlić Sajra, Maksumić Adna, Pribišić Sanin (svi učenici VII1), te Oglečevac Ema i Šabanović Ilhana (učenice VII2). Veliku pomoć u realizaciji projekta pružile su učenice Kujraković Kanita i Gluščević Amina (VII1).