POSJETA SIGURNOJ KUĆI

Uposlenice i uposlenici JU OŠ ’’Behaudin Selmanović’’ mjesec mart su iskoristili za solidarnost, emaptiju i činjenje dobrih djela. U sklopu redovne aktivnosti obilježavanja Međunardonog dana žena, Aida Hadžić, nastavnica i Amela Muftić – Arapović, socijalna radnica škole pokrenule su humanitarnu akciju prikupljanja higijenskih potrepština i kozmetike koje se bile namjenjene korisnicama Sigurne kuće.

Naša vrijedne volonterke – učenice: Lemmana Čavčić, Nedžla Huseinbašić, Hena Turčalo i Lamia Vehabović su s ljubavlju izdvojile svoje vrijeme i dale značajan doprinos u realizaciji humanitarne akcije, pakovanje i dekorisanje paketića za djevojke i žene Sigurne kuće.

Zahvalni smo menadžerici Sigurne kuće, Muberi Hodžić Lemeš na ugodnom gostoprimstvu naših uposlenica Aide Hadžić, nastavnice i Amele Muftić – Arapović, socijalne radnice, kao i prilici da naše ustanove razmjene mišljenja, iskustva i ideje za nastavak buduće saradnje.

Hvala svima koji su prepoznali značaj ove humanitarne akcije.