Prvo mjesto u ekipnom plasmanu na općinskom takmičenju iz Atletike

admin@osbs.edu.ba
Share on facebook
Share on twitter
Share on google

Dana 14.05.2024. godine održano je općinsko takmičenje iz Atletike na atletskom poligonu Koševo.

Učenici naše škole uzeli učešće na ovom takmičenju gdje su zauzeli prvo mjesto u ekipnom plasmanu. Pored ekipnog prvog mjesta naši učenici su zauzeli i sljedeća mjesta u pojedinačnom natjecanju:

1 mjesto Čaušević Nađa u disciplini 600 m.

2 mjesto Pašić Mela u disciplini 60 m.

2 mjesto Bećirević Tarik u disciplini Skok u dalj

3 mjesto Topalović Adna u disciplini skok u dalj

3 mjesto Husić Dalal u disciplini 300 m.

3 mjesto Zuban Lajla u disciplini bacanje kugle

2 mjesto u štafeti 4×100 m. djevojčice, Maksumić Adna, Zuko Farah, Husić Dalal i Pašić Mela.

2 mjesto u štafeti 4×100 m. dječaci, Muslić Denin, Rahman Anel, Lilić Faris i Memišević Daris.

Pored učenika koji su osvojili prva tri mjesta treba pohvaliti i učenike koji su nastupali u drugim disciplinama gdje su doprinjeli osvajanje prvog mjesta a to su: Gušić Hana, Džananivić Emina, Muminović Maida, Topalović Asia, Zlatić Emre, Murtić Imran, Podrug Bakir, Prašović Benjamin, Curić Ammar i Pribišić Sanin.

Čestitke našim učenicima i nastavniku Kopić Mensuru koji je pripremao učenike!